• (068) 144-88-66, (096) 407-77-68
  • Україна, Івано-Франківськ, вул. І. Макуха, 41а.

 

1. Захист дахів та водостоків від снігу, льоду та бурульок.


Утворений за зиму лід і бурульки призводять до руйнування покрівельних систем, псування фасадів, деформації та розриву відсотків. Опади у вигляді снігу, перебуваючи на покрівлі, не уявляють собою будь-якої небезпеки. Однак, при танення снігу,та вільного відтоку води немає, то замерзаючи, вода перетворюється на лід. Такий механізм утворення полою може призводити до утворення бурульок довжиною в десятки метрів. Для захисту від снігу, криги і бурульок на дахах монтують спеціальні кабельні системи антиобмерезання та обігріву.

2. Кабельна система захисту покрівлі та водостоків.


1. Запобігає утворенню небезпечних бурульок, зменшує ризик виникнення нещасних випадків.
2. Захищає покрівлі і фасади від руйнування.
3. Збільшує термін служби покрівельних систем.
4. Дозволяє заощадити на ремонті покрівлі і на очищенні покрівлі від бурульок і полою.
5. Підвищує естетичну привабливість будівлі.

3. Принцип роботи кабельної системи обігріву покрівлі та водостоків.

У найбільш уразливих місцях даху (ринви, водостоки та ін.) укладається гріючий кабель.
За допомогою системи датчиків температури та вологості, встановлених на даху, погодні умови "зчитуються" і передаються на терморегулятор, який керує системою.
При виникненні погодних умов, що сприяють утворенню льоду - а це відбувається як правило під час випадання опадів у холодну пору року або при танення снігового покриву під час відлиги - система включається і гріючий кабель починає виділяти тепло. При цьому вода вільно і безперешкодно стікає по ринвах та водостоках.
Для забезпечення вільного стоку гріючий кабель встановлюється на всьому шляху проходження талої води.

4. Монтаж на різні елементи покрівлі.

1. Монтаж системи антиобмороження.
Особливості монтажу: кабель закріплюється на верхній дузі металочерепиці і спускається вниз по краях ринв.

4_1

2. Монтаж на дах без ринви.
Особливості монтажу: якщо на покрівлі немає водостоку, тоді необхідно створити звисаючі петлі по 5 см., через які буде стікати вода.

rys_1_vodostok

3. Монтаж на капельнику.
Особливість монтажу: кабель кріпиться по краях капельника в одну або в дві сторони. Затискачі для кабелю кріпляться за допомогою покрівельних саморізів або зажимів 4x12. Відстань між кріпленнями становить 25 см.

4. Монтаж на гострих кутах.
Монтаж кабелю, що проходить по гострим кутах, необхідно монтажувати на сталеві кріпильні скоби (плоский сталевий відрізок з отворами для кріплення). Скоба загинається в потрібному напрямку. Виконує роль обмеження натягу кабелю. Кабель кріпиться до скоби пластиковими хомутами.

5. Водостічні труби.
Особливості монтажу: якщо діаметр водостічної труби до 10 см., достатньо однієї лінії кабелю, якщо більше, тоді будуть потрібні 2 лінії кабелю.

5.а Кріплення кабелю вгорі та внизу труби необхідно монтажу вати спирально. Сам кабель в трубі кріпиться до сталевого троса в пластиковій обплітці.

5.б Важливо: необхідно забезпечити вільний стік по всьому шляху руху води, в тому числі в зливній каналізації.

 

 

© 2016-2020 «Tigres»