• (068) 144-88-66, (096) 407-77-68
  • Україна, Івано-Франківськ, вул. І. Макуха, 41а.

Водостічні системи встановлюються для збору та відводу атмосферної вологи, що потрапляє на покриття даху та  відведення її в місце водозбору. Всі системи водостоку складаються з труб, ринв, зливів та інших комплектуючих, що дозволяють  зробити водостік потрібної конфігурації.

Вибору водостічні системи слід приділити увагу ще на етапі проектування будинку. Крайній термін при якому можна гарантувати правильний вибір та монтаж водостічної системи для вашого будинку це - початок покрівельних робіт.

Існують різні типи водостічних систем. При їх виготовленні застосовують наступні матеріали: ПВХ , мідь , оцинкована сталь, а також сталь що має полімерне покриття.

1. Водостічна система із ПВХ

Не схильні до корозії та стійкі до лужних середовищ. При експлуатації вони можуть витримувати температури від -50 до +50 °C. Пластик який застосовується для їх виготовлення, не підтримує реакції горіння, має стійкість до навантажень. Водостічна система із ПВХ проста при монтажі, з'єднується за допомогою клею або за допомогою розтруба з гумовим кільцем ущільнювача. Не вимагає спеціального обслуговування, володіє великим коефіцієнтом ковзання, завдяки чому забруднення не залишається на поверхні водостоку.Виготовляється практично будь-якої форми та кольору, мають хороші звукопоглинаючі властивості, термін обслуговування до 25 років.

 pvh

2. Металеві водостічні системи

Виготовлені з оцинкованого металу,стійкі до корозії, так як їх виготовляють зі сталі з цинковим чи полімерним покриттям. Металеві водостоки мають більший температурний діапазон експлуатації від -50 до +110 °C. Металеві водостічні системи більш трудомісткі при монтажі, не відновлюють свою форму після сильних механічних навантажень. Даний тип матеріалу не має звукоізоляційних властивостей як ПВХ. Виготовляються круглої або прямокутної форми, термін обслуговування до 40 років.

metalevy

3. Металеві водостічні системи з міді

При монтажі з'єднуються за допомогою пайок. Мідь, взаємодіючи з киснем, утворює патину - досконалий природний захист мідного водостоку. Патинні вироби відмінно поєднуються з будь-якими покрівельними матеріалами. Мідь досить дорогий метал, але він відомий своєю довговічністю, термін обслуговування до 150 років.

midi

© 2016-2020 «Tigres»