• (068) 144-88-66, (096) 407-77-68
  • Україна, Івано-Франківськ, вул. І. Макуха, 41а.

Правильний догляд за водостічною системою продовжує термін його служби та заощаджить Ваші кошти.

Після зими необхідно ретельно перевірити водостічну систему. Навіть якщо ринви та лійки хорошої якості, виникає необхідність очищення, оскільки на них можуть з'явитися незначні дефекти. Пошкоджені після зими ринви вимагають ремонту або заміни. Навіть якщо вони виглядають непошкодженими, варто перевірити їх технічний стан. Деякі елементи схильні до несприятливих погодних умовах, які руйнують та псують зовнішній вигляд. Руйнівно діють на водостоки: снігові звиси та сосульки на дахах. Гаки часто не витримують тиску снігу та обриваються. Вагу снігу не витримують з'єднувальні елементи системи, найбільш схильні до пошкодження: зокрема, муфти труби, кути, а також лійка. Велике скупчення снігу і його замерзання розриває ринву, викликаючи їх деформацію. Лід викликає поздовжнє розтріскування водостічної труби.

systema_snihozatrymyvachiv

Відмова від огляду водостоку призводить до серйозних пошкоджень, які не можна буде виправити. Якщо обрив стався під вагою снігу, то необхідно купити нові кронштейни для ринви і закріпити їх ще раз. В принципі, тріснуті елементи водостічної системи слід замінити новими. Невеликі тріщини не викликатимуть великих протікань, але підвищать ризик руйнування ринв в майбутньому.

Тест на герметичності водостоків можна зробити, спостерігаючи за системою під час рясних опадів. Тест можна провести самостійно, достатньо закрити зливний отвір, наповнивши трубу водою. Невеликі нещільності на стиках водостічних труб або незначні деформації ринв можна виправити без заміни новими елементами. Причиною протікань у водостоках з оцинкованої сталі, як правило, є корозія. У водостічних трубах накопичуються листя, дрібні гілки і пісок, нанесений вітром. Таких забруднень накопичується дуже багато, особливо на лісистих територіях. Деякий бруд можна видалити вручну, стоячи на сходах. Для видалення забруднень не використовуйте гострі лопатки або металеві предмети.

ochystka_lopatkoi

Ринви необхідно мити водою. Для цієї мети можна використовувати садовий шланг або мийку високого тиску. Якщо накопичується багато листя, варто подумати про створення в них спеціальних захисних сіток. Своєчасне технічне обслуговування водостічної системи забезпечить ефективне відведення води з покрівлі і захистить фасад будівлі під час весняних та літніх дощів.

sitka

 

© 2016-2020 «Tigres»